Industrial EquipmentOmron Automation and Safety SGE-1510-2-0250L 00250C
SGE-1510-2-0250L 00250C
5S-SGE-1510-2-0250L 00250C
SGE-1510-2-0250L 00250C
SGE1510-2-0250L-250C
- Hirose
- 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
- JST
- 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated